Susisiekite +370 659 880 02

Pagrindinis >> Paslaugos

LT / RUS

SUPERKAME IR UTILIZUOJAME AUTOMOBILIUS

Smiley face Mes superkame VISUS lengvuosius automobilius:

Atvažiuojame iki sutartos vietos. Jūsų automobilį pasiimsime savo transportu ir tuo pačiu užpildysime visus reikiamus dokumentus. Atsiskaitome iš karto vietoje grynais. Jums nereikės dėl nieko vargintis.

Prekyba naudotomis automobilių dalimis

Smiley faceUAB „Autofuroras“ darbuotojų komanda yra sukaupusi didelę patirtį ir gali Jums išardyti bet kokios markės ir modelio lengvąjį automobilį ar mikroautobusą. Darbai yra atliekami pagal individualius klientų užsakymus, todėl paslaugos patenkina kiekvieno asmens poreikius. Kartais atsitinka taip, kad automobiliui reikiamų dalių rasti vietinėje prekyboje negalime arba kaina būna per didelė. Būtent tada ir yra reikalingas transporto priemonių ardymas ir dalių transportavimas iš užsienio. Užsienio rinka yra tikrai didelė, todėl visada yra galimybė gauti bet kokios transporto priemonės dalis.

Automobilių ieškome Rytų, Vakarų Europoje ir JAV. Radę Jums reikiamą automobilį, jį išardome ir atvežame įvairias jo dalis.

Nuolatos palaikome ryšį su transporto priemonių ir jų dalių tiekėjais kitose šalyse, todėl galime pasiūlyti tik geriausias prekes.

Atliekamos paslaugos: Reikiamo automobilio suradimas; Dalių išardymas; Dalių transportavimas tiesiai Jums reikiamu adresu; Muitinės dokumentų tvarkymas.

Pristatome bet kokį kiekį transporto priemonių dalių. Jei užsakymas yra labai didelis – vežame dalis kelis kartus per savaitę. Ardymo ir transportavimo kaina priklauso nuo automobilio pagaminimo metų, jo techninės būklės, reikiamo detalių kiekio ir atstumo, kurį reikės nuvažiuoti viso transportavimo metu.

Dėl tikslesnio kainoraščio bei pristatymo sąlygų kreipkitės telefonu:+370-65984888 arba el. paštu: info@autofuroras.lt.

NAUDOTŲ DALIŲ SUPIRKIMAS

Smiley faceViena iš mūsų įmonės veiklos sričių yra naudotų transporto priemonių dalių supirkimas. Superkame įvairių markių automobilių, mikroautobusų ir kitų transporto priemonių dalis. Naudotų dalių supirkimas vykdomas visoje Lietuvoje.

Visada esame pasiruošę bendradarbiauti ir ieškome nuolatinių kokybiškų naudotų transporto priemonių dalių tiekėjų Lietuvoje ir už jos ribų. Galime atvykti pasiimti automobilio dalis į bet kurį Lietuvos miestą. Su nuolatiniais dalių tiekėjais sudarome bendradarbiavimo sutartis ir siūlome pačias patraukliausias kainas už naudotų dalių supirkimą.

Superkame įvairias naudotas dalis, bet labiausiai domina varikliai bei greičių dėžės

DALIŲ GABENIMAS Į RUSIJĄ

Smiley faceĮmonė UAB "Autofuroras" sėkmingai bendradarbiauja su Rusijoje esančiais transporto tiekėjais, dalių, automobilių pervežėjais bei tiekėjais. Mūsų klientams galime pasiūlyti automobilių, sunkvežimių, mikroautobusų ir kitų transporto priemonių naudotų dalių gabenimo į Rusiją paslaugą. Mūsų patikimi darbuotojai bei bendradarbiavimo partneriai transportuos, sutvarkys muitinės dokumentus bei pristatys bet kokį kiekį transporto priemonių dalių į reikiamą Rusijos Federacijos miestą ar miestelį.

Siuntinių gabenimas vyksta vieną kartą per savaitę. Esant labai dideliam transporto priemonių dalių kiekiui siuntimas organizuojamas daugiau nei vieną kartą per savaitę. Į Rusiją gabename automobilius, motociklus, mikroautobusus, sunkvežimių kabinas, kėbulo dalis, variklius ir kitas automobilio dalis, spec. techniką, vandens transporto bei kitas transporto priemones. Sutarus su klientu, atsiskaitymas už paslaugas vykdomas Lietuvoje arba Rusijoje. Kaina priklauso nuo detalių kiekio bei atstumo kur gabenamas krovinys.

Susisiekite su mumis
boat

 furorassania

boat

+370 659 880 02

boat

 info@autofuroras.lt

© 2019 UAB "Autofuroras" Visos teisės saugomos.

NEWSLETTER

Join our mailing list to receive updates on new arrivals and special offers.